Okna AL

PHU Paulplast s.c.

Mamy w swojej ofercie aluminiowe okna i drzwi balkonowe z przekładką termiczną. Budowa tej nowoczesnej stolarki aluminiowej to trzykomorowa konstrukcja z wewnętrzną komorą izolacyjną, która jest dodatkowo uszczelniona uszczelką środkową na całym obwodzie okien otwieranych.

Okna te odpowiadają najwyższym wymaganiom w zakresie: izolacyjności termicznej i akustycznej, szczelności wodnej i powietrznej, wentylacji, odporności na obciążenia wywołane parciem wiatru, a także wykonane zgodnie z wymogami norm ekologicznych i zdrowotnych. Stosowane w nich okucia dostarczane przez renomowanych dostawców pozwalają na swobodny dobór funkcji otwierania skrzydła (rozwierna, uchylna, rozwierno-uchylna).

Okna te posiadają niską wartość współczynnika przenikania ciepła, w przypadku zastosowania odpowiedniego oszklenia (wręgi okienne pozwalają na stosowanie zestawów jedno i wieloszybowych), a więc ich stosowanie wiąże się z oszczędnością ciepła, chronią przed zimnem, hałasem, a konstrukcja eliminuje kondensację pary wodnej.

Rozwiązania systemowe umożliwiają swobodne modelowanie kształtu skrzydeł okiennych poczynając od typowych prostokątncyh czy kwadratowych, ze szprosami lub bez, ze stałym lub ruchomym słupkiem, po nietypowe łuki, trapezy, koła i owale pozwala harmonijnie wkomponować okna systemu we wszystkie budowle nowoczesnej czy zabytkowej architektury. Do każdego typu okien przewidziane są odpowiednie drzwi balkonowe.