Bramy

PHU Paulplast s.c.

Oferujemy Państwu bramy garażowe.
Bramy garażowe łączą w sobie wysoką jakość i doskonałą technikę z estetycznym wyglądem zewnętrznym. Bramy oferowane są jako pojedyncze lub podwójne Uchylne bramy garażowe - do garaży pojedynczych, podwójnych lub rzędowych łączą w sobie wysoką jakość i sprawdzone rozwiązania techniczne z solidną konstrukcją i niezawodnym działaniem. Oferowane są w wielu wielkościach znormalizowanych i specjalnych, z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze oraz w wersjach komfortowych z napędem sterowanym przy pomocy pilota falami radiowymi.

Segmentowe bramy garażowe -dla wymagających użytko-wników. Komfortowe bramy otwierane pionowo w górę Rozwiązanie to pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą, co przyczynia się do oszczędności miejsca. Bramy są uszczelnione na całym obwodzie, poruszają się bardzo cicho i lekko i zamykane są w sposób zapewniający pewne zabezpieczenie przed włamaniem.

Dla komfortu obsługi oferujemy Państwu elektryczny napęd . Całkowite bezpieczeństwo dzięki inteligentnemu mechanizmowi rozłączającemu. Po napotkaniu przeszkody brama zatrzymuje się automatycznie i podnosi o ok. 30 cm. Wyklucza to całkowite niebezpieczeństwo zakleszczenia. Mechanizm rozłączający kontroluje się sam, również sam się reguluje podczas każdego otwarcia bramy.